to checkout total: €0.00

vintro-brushes

Pędzle, które przydadzą się podczas wielu prac remontowych

Dobrej jakości pędzel jest na wagę złota. Ma wiele zastosowań. Doceni go każdy, kto przeprowadza remont czy odnawia meble. Jest używany do prac malarskich na niewielkich powierzchniach. Możesz go użyć do malowania ścian, drewna czy metalu. Nałożysz nim farbę czy lakier, a niektóre nadają się również do aplikacji wosku. Wybierz pędzel wykonany z najwyższej jakości tworzyw i wyczyść go po zakończonej pracy, wtedy posłuży Ci na dłużej.

Postaw na dobrej jakości pędzle

Szukasz dobrej jakości narzędzi malarskich? W naszej ofercie czekają na Ciebie solidne pędzle. Ułatwią Ci schludne wykonanie prac oraz umożliwią dokładne nałożenie farby, wosku czy lakieru na meble. Znajdziesz tutaj: pędzle naturalne do wosku, płaskie oraz okrągłe. Naszym klientom oferujemy narzędzia, które ułatwią pomalowanie lub zaaplikowanie dowolnego preparatu w najmniejsze zakamarki. Pędzle doskonale leżą w dłoni i nie wyślizgują się z niej, co sprawia, że malowanie przebiega szybko i sprawnie.

Pędzle z włosiem naturalnym i syntetycznym

W naszej ofercie możesz wybierać spośród pędzli z włosiem naturalnym i syntetycznym. Który z nich jest lepszy? Pędzel naturalny polecany jest przede wszystkim do wosku. Nadaje się również do nakładania farby kredowej – zwłaszcza, gdy zależy Ci na teksturowanym i rustykalnym wykończeniu. Wszystko za sprawą rodzaju włosia, które absorbuje wodę z farby i pozostawia grubszą warstwę na malowanej powierzchni. Do czego zatem przyda się pędzel z włosiem syntetycznym? Sprawdzi się głównie do nakładania lakieru oraz malowania w jednolitym, gładkim kolorze. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wykorzystaj ją do zmiany wyglądu swoich mebli!

Brushes

Flat Brush 1" - 25 mm Flat Brush 1" - 25 mm
Price: €11.48
pcs.
check more
Flat Brush 1,5" - 38 mm Flat Brush 1,5" - 38 mm
Price: €12.63
pcs.
check more
Flat Brush 2" - 50 mm Flat Brush 2" - 50 mm
Price: €13.78
pcs.
check more
Ultra-flat Brush 2" - 50 mm Ultra-flat Brush 2" - 50 mm
Price: €11.48
pcs.
check more
Round Brush - 20 mm Round Brush - 20 mm
Price: €14.93
pcs.
check more
Round Brush - 25 mm Round Brush - 25 mm
Price: €17.22
pcs.
check more
Natural Bristle 1" - 25 mm Natural Bristle 1" - 25 mm
Price: €20.67
pcs.
check more
Natural Bristle 1,5" - 38 mm Natural Bristle 1,5" - 38 mm
Price: €22.96
pcs.
check more
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl